Yönetim Kurulu

 

yonetim-1

yonetim-2

yonetim-3

denetim-1

disiplin-1

BAŞKAN – MUSTAFA DEMİRÖZ
1961 Bodrum doğumlu Mustafa Demiröz, eğitim sürecini 1984 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinde Denizcilik Fakültesini bitirerek tamamladı. 1984’den 1994 yılına kadar çeşitli gemilerde uzak yol kaptanı olarak dünya denizlerinde dolaştı 1985 yılından itibaren de Bodrum’da Turizm sektörünün içinde hem işletmeci olarak hem de Kaptan olarak yer almaktadır.

BAŞKAN YARD-ADNAN CANER
1965 Alaşehir doğumlu Adnan Caner ,1978 -1978 tarihleri arasında Bodrum Lisesinde okumuştur.1978 yılında günübirlik gezi teknelerinde çalışmaya başlamıştır.5 yıl miço,4 yıl aşçılık,4 yıl kaptanlık görevi yapmıştır.1993 yılında şahsına ait Caner-IV isimli tekneyi inşa edip denize indirmiştir. 1993  yılında kaptanlığını yaptıktan sonra 1 Aralık 1993 yılında Salmakis Turizmde teknelerden sorumlu olarak iş başı yapmıştır.2001 yılında ayrılıp işletmesini yapmakta olduğu Caner Yatçılık  ve Didi Yatçılık firmalarında aktif olarak çalışmaktadır.

GENEL SEKR. – İBRAHİM SİNAN DEMİRKIRAN
1961 Bodrum doğumlu İbrahim Sinan Demirkıran, 1980 Bodrum Lisesi Fen Bölümü mezunu ,Askerliğini 1985 tarihinde Bahriyeli Serdümen olarak yaptı.1977 senesinden bu yana Kendi teknesinde işletmeci ve kaptan olarak çalışmaktadır.

SAYMAN-Yusuf YILDIZHAN
1975 Bodrum doğumlu Yusuf Yıldızhan,2002 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılına kadar yat kaptanlığı ve yat işletmeciliği yapmıştır.Şu anda Bodrum’da Mali Müşavir olarak görev yapmaktadır.

Şinasi CELEPTAŞ
1963 Bodrum doğumlu Şinasi Celeptaş 1989  yılından bu yana Yat Kaptanlığı yapmakta Özel bir yatta çalışmaya devam etmektedir. 

Mehmet Özgür YENİLMEZ
1983 yılında Bodrum’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Bodrum’da tamamladı. 2006 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Güverte Bölümünden (şimdiki adıyla Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği) mezun oldu. Askerlik görevini 2008 yılında tamamladı. 2015 yılına kadar özel sektörde, çeşitli gemilerde dünya denizlerinde kaptan olarak, sektörün kara tarafında da özel bir şirketin gemi işletme departmanında Güverte Enspektörü olarak çalıştı. 2015 yılında memleketi Bodrum’a dönerek Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Denizcilik Meslek Yüksekokulu bünyesinde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Halen bu görevini yürütmekte olup, eğitimine de Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Turizmi yüksek lisans programında devam eden YENİLMEZ evli ve bir çocuk babasıdır.

HALİL ÖZYANIK
1984 Bodrum doğumlu Halil Özyanık,Gümüşlük de ikamet etmektedir.Bodrum Anadolu Meslek Lisesi Yat Kaptanlığı bölümünden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi Yalova Meslek Yüksek Okulu Yat İşletme bölümünden mezun olmuştur.Askerliğini Denizci olarak Barbaros Fırkateyninde Serdümen olarak yapmıştır 5 yıl Bodrum limanına bağlı ticari bir teknede kaptanlık yapmıştır.Mesleğini Yalıkavak’da özel bir teknede kaptanlık yaparak devam etmektedir.

MEHMET SERDAR AKKAŞ
24.10.1980 Muğla doğumlu Mehmet Serdar Akkaş, 2001 yılında Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Yüksek Okulundan mezun olmuştur. 2 yıl yurtdışında kargo gemilerinde çalıştıktan sonra yat sektöründe kaptan olarak çalışmaya başlamıştır ve bu sektörde mesleğine devam etmektedir.

OSMAN DEMİRKOL
25.01.1973 Bodrum doğumlu Osman Demirkol,Göltürkbükü’nde ikamet etmektedir.Gündoğan Orta Okulu mezunu,1989-1993 yılları arasında Konacık spor ve Bodrum sporda futbol oynamıştır.2004-2014 yılları arası muhtar azalığı yapmıştır.  2000-2016 tarihleri arasında balıkçı kooperatif ve Muğla-Aydın bölge birlik başkanlığı yapmıştır.Balıkçı teknesi ve Özel tekne sahibidir.

 

DENİZ ZAĞLI
1982 Bodrum doğumlu Deniz Zağlı,Bodrum Anadolu Meslek Lisesi Deniz Turizmi bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Otelcilik bölümünden mezun olmuştur.Üniversite dönemi öncesi Bodrum ‘da Charter teknesinde görev yapmıştır.Mezun olduktan sonra Bodrum-İçmeler tersane bölgesinde Restaurant işletmekte iken günlük gezi teknesi alarak Deniz üzerindeki faaliyetine tekrar dönüş yapmıştır.Bodrum Halikarnaslı Deniz Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi bünyesinde teknesi ile yolcu taşımacılığı faaliyetine devam etmektedir.Aynı zaman da Kooperatifin yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

 

SONAY ÇINAR
1981 Sarıgöl doğumlu Sonay Çınar,Bodrum Anadolu Meslek Lisesi yat kaptanlığı bölümünden mezun olduktan sonra Uludağ Üniversitesi yat kaptanlığı bölümünden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi işletme bölümü mezunudur.Mesleğine yat kaptanı olarak devam etmekte olup aynı zamanda Yelken hakemliği yapmaktadır.

Yukarı Çık